Facebook

TOONVAHA PUITPÕRANDATELE – Treatex Color Wax

 

KIRJELDUS

Treatex Color Wax toonvaha tootmisel kasutatakse tööstuse kõige uuenduslikumaid võtteid, et tagada puidu parim võimalik töötlus.

Tegemist on professionaalse, samas kasutaja- ning keskkonnasõbraliku loodusliku vahaga, mis sobib kõikidele siseruumides asuvatele puitpindadele. Vaha põhineb looduslikel toormaterjalidel ning see laseb puidul „hingata“. Puit säilitab oma loomuliku ilu.Treatex Color Wax vaha kaitseb puitu loomulikul viisil:

 VÄRVITOONID

Treatex Color Wax toonvaha on enamlevinud puiduliikide toonides. Tootevalikus 11 tooni. Lisaks ka „puidukaugemad“ toonid, mis ometi annavad loomuliku lõpptulemuse. Vaata ka allpool galeriis olevat toonikaarti.

KASUTUSALAD

Kõik puitpõrandad ja siseruumides asuvad puitpinnad: Korkpõrandad, töötasapinnad, seina- ja laepaneelid, mööbel, uksed, liistud, vineer, talad jne. Sobib suurepäraselt mänguasjade viimistlemiseks ning antiikmööbli restaureerimiseks.

Sobib ideaalselt niisketesse ruumidesse nagu köök ja vannituba, sest niiskus ei tungi mikropoorsest, vetthülgavast kihist läbi.  Elavdab vana puidu pinda, muudab selle vastupidavaks ja lihtsasti hooldatavaks

Treatex Color Wax ei pragune, kooru ega mullita – sobib eriti hästi köögi ja vannitoa mööbli ja teiste puitpindade toonimiseks.

 TÖÖ KÄIK

 Ettevalmistus: Töötlemata puidu pind peab olema puhas, kuiv (max. niiskussisaldus 15%) ja sile. Viimane lihvimine teostada  karedusega 120-150. Seejärel eemalda hoolikalt tolm.

 Pealekandmine puitpõrandale:

 Treatex Color Wax toonvaha on kasutusvalmis. Enne kasutamist sega õlivaha korralikult läbi, mitte lahjendada.

Kanna spetsiaalse põrandamasinaga õhuke kith ühtlaselt piki puidusüüd liikudes. Jäta kuivama vähemalt 8 –ks tunniks, kindlustades hea ventilatsiooni. Suurt kulumiskindlust nõudvad  pinnad, nagu puitpõrandad tuleb katta alati 1-2 kihti Hardwax Oil –iga. Vaata õlivaha kasutamise juhendit!

 IDEAALNE ÕHUTEMPERATUUR PEALEKANDMISEKS

8°C – 35°C.

 KIHTIDE ARV

1 kiht spetsiaalse põrandamasinaga

 KATVUS

1L= ca 20m²

 KUIVAMISAEG

8-10 tundi  sõltuvalt õhutemperatuurist ja niiskusest.

 TÖÖVAHENDITE PUHASTAMINE

Lakibensiin (Withe Spirit)

 KOOSTISOSAD

Looduslikud taimeõlid ja vahad: Naturaalsed taimeõlid ja vahad (jojoba, linaseemne ja päevalille õli,

mesilasvaha , condelilla ja carnaubavaha).

 OHUTUSALANE TEAVE

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ära paiguta ümber toidu- või joogianumatesse. Hoida eemal toiduainetest, joogist ja loomasöödast. Silma sattumisel loputada kohe rohke veega ja pöörduda arsti poole.

Mitte käidelda lahtise leegi juures. Pese töövahendid koheselt peale töötlemist puhtaks või aseta need õhukindlasse anumasse. Õliste lappide isesüttimisoht !

SÄILITAMINE

Suletud anumas >5 aastat. Külmakindel. Peale külmumist ladustada paar tundi toatemperatuuril kuni saavutab algse konsistentsi.

 TERVISHOID JA KESKKOND

Treatex Color Wax ei sisalda biotsiide ega säilitusaineid. Toode ei vaja ohtlike ainete klassifikatsiooni ning on füsioloogiliselt ohutu. – sobilik mänguasjade viimistlemiseks.

 

UPTODATE